Велика перемога України над Ісландією
Велика перемога України над Ісландією!

У напруженому фінальному поєдинку плейоф відбору до Євро-2024, збірна України здобула вражаючу перемогу над суперниками з Ісландії. Матч, який відбувся на стадіоні “Тарчинський Арена Вроцлав” у польському Вроцлаві, завершився з рахунком 2:1 на користь українців.

Ісландці відкрили рахунок на 30-й хвилині гри, коли форвард “Дженоа” Альберт Гудмундссон майстерно пробив м’яч у ворота української команди з-за меж штрафного майданчика. Однак “синьо-жовті” не здавалися і відповіли вже на 39-й хвилині, але гол Віктора Циганкова був скасований за офсайд. Після перерви наша команда продемонструвала вражаючий камбек: на 54-й хвилині Циганков точно відправив м’яч у сітку після передачі від Георгія Судакова, а на 84-й хвилині Михайло Мудрик забив переможний гол після передачі від того ж Судакова.

Таким чином, збірна України гідно вийшла з цієї важливої сутички та здобула путівку до фінального турніру Євро-2024, де прийматиме участь у групі E, разом з Бельгією, Словаччиною та Румунією. Матчі фінального турніру відбудуться в Німеччині з 14 червня по 14 липня 2024 року.

Це вже четвертий за рахунком виступ збірної України на чемпіонаті Європи з футболу. Збірна автоматично потрапила на турнір у 2012 році, як одна з країн-господарок, а 2016 та 2020 років здобувала право виступити на континентальному турнірі через кваліфікацію.

Найбільш успішним для збірної України залишається Євро-2020, яке через пандемію коронавірусу відбулося у 2021 році. На тому турнірі наша команда під керівництвом Андрія Шевченка досягла чвертьфіналу, залишивши незабутні враження від свого виступу.

УПЛ ТБ – нарешті УПЛ запустить свій власний безкоштовний канал!