Неймовірний Поєдинок: “Барселона” Перемагає ПСЖ у Чвертьфіналі Ліги чемпіонів

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів “Барселона” здобула вольову перемогу над ПСЖ. Гра, що відбулася на стадіоні “Парк де Пренс” у Парижі, завершилася з рахунком 2:3, пропонуючи неймовірну драму та гострий футбольний емоціональний досвід.

ПСЖ – Барселона. Відео огляд

Каталонський клуб вийшов уперед на 37-й хвилині, коли Рафінья вдало використав помилку голкіпера ПСЖ Джанлуїджі Доннарумми, відправивши м’яч у порожні ворота.

Однак, початок другого тайму належав ПСЖ, який забив два голи за три хвилини: спочатку Усман Дембеле відзначився чудовим ударом, а потім Вітінья переломив ситуацію на користь господарів.

Не здавшись, “Барселона” відновила паритет на 62-й хвилині, коли Рафінья забив свій другий гол після передачі від Педрі.

Остаточний удар поставив Андреас Крістенсен, який на 77-й хвилині гостро вразив ворота ПСЖ головою після кутового удару.

Поєдинок-відповідь між цими двома командами заплановано на вівторок, 16 квітня, у Іспанії.

Зазначимо, що у півфіналі переможець цієї пари зіграє з тріумфатором матчу між “Атлетіко” та “Боруссією” Дортмунд. Цей матч обіцяє ще більше футбольної напруги та емоцій для вболівальників.

Це був захоплюючий футбольний вечір, який нам подарувала Ліга чемпіонів! Сподіваємося на ще більше захоплюючих матчів у майбутньому.

Реал – Манчестер Сіті: бойова нічия у неймовірному матчі Ліги Чемпіонів. Відео