Реал - Манчестер Сіті
Реал – Манчестер Сіті зіграли 3:3

“Реал” та “МанСіті” Закінчили Матч Ліги Чемпіонів Нічиєю у Феєричному Чвертьфіналі

Сьогодні відбувся епічний поєдинок між мадридським “Реалом” та “Манчестер Сіті” у рамках першого матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. Гра на “Сантьяго Бернабеу” завершилася з рахунком 3:3.

Вже на другій хвилині гри команда Хосепа Гвардіоли вийшла вперед, коли Бернарду Сілва точно влучив у ворота від штрафного.

Відео гострих моментів: Реал – Манчестер Сіті

Але “Реал” швидко відповів двома голами. Спочатку Едуардо Камавінга відзначився автоголом після удару, а потім Родріго подвоїв перевагу “вершкових”.

У другому таймі “Манчестер Сіті” зумів відновити рівновагу завдяки голам Філа Фодена і Йошко Гвардіола.

Але “Реал” не здався і вирвав нічию завдяки голу Федеріко Вальверде.

Матч-відповідь між цими командами відбудеться у середу, 17 квітня, на стадіоні “Етіхад” в Манчестері.

Зазначимо, що переможець пари “Реал” Мадрид – “МанСіті” зустрінеться з тріумфатором протистояння “Арсенал” – “Баварія” у півфіналі.

Цей матч був дійсно насиченим емоціями, і чекаємо з нетерпінням на матч-відповідь!