Мудрик травмувався, проте Челсі переміг

Драма і перемога – ось як можна охарактеризувати матч “Челсі” проти “Брайтон” у перенесеному поєдинку 34-го туру АПЛ. Лондонці здобули важливу перемогу, але це було досягнуто з великою втратою.

Михайло Мудрик, український вінгер “Челсі”, потрапив у центр уваги не тільки через свою гру, але й через травму, яку він отримав у першому таймі. Після жорсткого зіткнення з захисником “чайок” Лемпті, Мудрик був змушений залишити поле через підозру на струс мозку. Це стало серйозним ударом для “Челсі”, адже втрата такого гравця вплинула на гру команди.

Проте, навіть після втрати Мудрика, “Челсі” зумів продовжити боротьбу. Автором першого голу став Коул Палмер на 34-й хвилині. Після перерви на заміну Мудрика прийшов Нкунку, який забив другий гол на 64-й хвилині. Навіть граючи в меншості після отримання червоної картки Джеймсом, “Челсі” зміг витримати тиск і зберегти перевагу.

Хоча “Брайтон” зміг скоротити відставання на останніх хвилинах гри, вони не змогли зробити більше, і матч завершився з рахунком 1:2 на користь “Челсі”.

Ця перемога стала для “Челсі” четвертою поспіль в АПЛ, що дозволило їм увірватися до зони єврокубків на останній тур. Це величезний успіх для команди, яка стикалася з численними викликами протягом сезону.

Для Мудрика це було болісним матчем, але його спритність та внесок до гри “Челсі” були незаперечними. На жаль, він пропустить наступний матч через травму.

На наступний тур “Челсі” зустрінеться з “Борнмутом”, вдома на своєму стадіоні. Це буде ще один важливий матч для команди, яка прагне закріпити своє місце у зоні єврокубків. Слід очікувати напруженої боротьби і захоплюючого футболу від “Челсі” у цьому матчі.

Також цікаво: Ман Сіті – Арсенал: каноніри виграли і очолили АПЛ. Відео