Арсенал обіграв Лутон

Сьогодні ми поговоримо про матч англійської Прем’єр-ліги (АПЛ), де “Арсенал” зустрічався з “Лутоном“. Цей поєдинок став вкрай важливим для обох команд, адже обидва клуби прагнули покращити свої позиції у турнірній таблиці.

“Каноніри” виявилися сильнішими із рахунком 2:0. Обидва голи були забиті у першому таймі. Першу шайбу на рахунку “Арсеналу” зафіксував Мартін Едегор, а другу – у ворота “Лутону” потрапив автогол Даїкі Хасіока. Варто відзначити, що українець Олександр Зінченко вийшов на поле у стартовому складі “канонірів” і провів на полі 74 хвилини, після чого був замінений Такехіро Томіясу.

Для Зінченка цей матч став першим стартовим після довшої паузи через травму. Він показав себе з хорошого боку, а його команда здобула важливу перемогу.

Ця перемога дозволила “Арсеналу” очолити турнірну таблицю АПЛ, випередивши “Ліверпуль”, який має один матч у запасі. Зінченко разом зі своєю командою продемонстрував справжній футбол та заслужено вийшов на перше місце в чемпіонаті.

На жаль, “Лутон” залишається у зоні вильоту на 18-й позиції. Вони прагнуть покращити своє становище в турнірній таблиці, і ми спостерігатимемо за їхніми подальшими матчами з нетерпінням.

На наступний тур “Арсенал” вирушає на виїзд, де зіграє з “Брайтоном”. Цей матч обіцяє бути цікавим і напруженим. Також у той же день “Лутон” прийматиме “Борнмут” – це буде матч за участі українського захисника Іллі Забарного.

УПЛ ТБ – нарешті УПЛ запустить свій власний безкоштовний канал!