Огляд матчу Челсі - Манчестер Юнайтед
Огляд матчу Челсі – Манчестер Юнайтед

У захоплюючому футбольному протистоянні на стадіоні “Стемфорд Бридж” у Лондоні, “Челсі” здолав “Манчестер Юнайтед” з рахунком 4:3, у матчі 31-го туру Прем’єр-ліги.

Господарі стартували з енергією, вже на 4-й хвилині Конор Галлагер відкрив рахунок, пропонуючи своїм фанам ранню радість. Але “сині” не зупинялися, і на 19-й хвилині Коул Палмер вдало реалізував пенальті, подвоюючи перевагу “Челсі”.

Відео огляд матчу Челсі – Манчестер Юнайтед:

Однак перед перервою “червоні дияволи” продемонстрували свою відданість, забивши двічі. Спочатку Мойзес Кайседо віддав помилкову передачу біля своїх воріт, що дозволило Алехандро Гарначо вразити відразу. Потім, на 39-й хвилині, Бруну Фернандеш відновив паритет головою, виконавши навіс Діогу Далота.

У другому таймі “Манчестер Юнайтед” вдався в розгромну атаку, вийшовши вперед за рахунком. Антоні простягнув чудовий пас до Гарначо, який забив свій другий гол, ведучи свою команду вперед на карному майданчику господарів на 67-й хвилині.

Проте “Челсі” відновив свій темп, виходячи на передову. На 90+10-й хвилині, Палмер реалізував пенальті, а наступної хвилини він же приніс своїй команді перемогу, закінчуючи надзвичайно захопливий матч.

Михайло Мудрик, виходячи у стартовому складі “Челсі”, вразив своїм вмінням протягом 70 хвилин на полі. Його замінив Рахім Стерлінг.

Після цього зустрічі “Манчестер Юнайтед” (48 очок) залишився на шостій позиції в турнірній таблиці АПЛ. “Челсі” (43 бали) піднявся на десяту позицію.

У наступному турі Прем’єр-ліги “манкуніанці” 7 квітня приймуть “Ліверпуль”, тоді як “Челсі” вирушить у виїзний поєдинок проти “Шеффілд Юнайтед”.

УПЛ ТБ – нарешті УПЛ запустить свій власний безкоштовний канал!