Рівненський Верес з рахунком 4:3 обіграв харківський Металіст 1925 у матчі 15 туру української Прем’єр-ліги.

Металіст 1925 відкрив рахунок уже на 4-й хвилині після влучного удару Борячука, а ще через три хвилини залишився у менншості після вилучення Курила. Верес одразу ж цим скористався і до перерви забив два м’ячі, вийшовши вперед — відзначилися Шевченко та Шарай.

Попри вилучення, харківський клуб у другому таймі зусиллями Русина спочатку зрівняв рахунок, а згодом Ткачук знову вивів гостей вперед.

Але втримати перемогу Металісту 1925 не вдалося. На 69-й хвилині Дахновський з пенальті зрівняв рахунок, а наприкінці матчу Гайдучик став героєм своєї команди принісши перемогу 4:3.

Завдяки перемозі Верес зумів піднятися з передостаннього місця та обійти Зорю, однак у луганського клубу на два зіграні матчі менше.

Верес — Металіст 1925 4:3
Голи: Шевченко, 14, В. Шарай, 36, Дахновський, 69, (пен), Гайдучик, 89 — Борячук, 4, Русин, 55, Ткачук, 59
Вилучення: Курило, 7