Англійська Прем’єр-ліга підкорила своїх уболівальників у різдвяному поєдинку, де “Арсенал” зі Зінченком зіграв унічию з “Ліверпулем”. У цьому матчі на “Енфілді” команди продемонстрували не тільки неймовірні моменти та курйози, але і гучний гольовий перформанс.

Арсенал-Ліверпуль
Арсенал-Ліверпуль (фото з Google)

Швидкий старт: Габріель відкрив рахунок на 4-й хвилині

Поєдинок розпочався несподівано для господарів, коли Габріель з “Арсеналу” вразив ворота “Ліверпуля” головою на 4-й хвилині. Несподіванка для “червоних”, які зазнали швидкої атаки від опонента.

Салах врятував “Ліверпуль”

Матч змінився на 29-й хвилині, коли Мохамед Салах вирушив у власний сольний різдвяний танець у захисті “Арсеналу” та відновив рівновагу на табло, забивши гол під свисток Різдва.

Вибухова енергія, але без голів: Драматичний другий тайм

Другий тайм приніс безліч гарячих моментів, але не приніс голів. Якісні атаки обох команд, але воротарі виявилися на висоті. Результат 1:1 залишив глядачів і футбольних експертів в напруженні та очікуванні.

Різдвяний поєдинок на “Енфілді” виправдав очікування та залишив гарний слід у серцях футбольних шанувальників. Обидві команди залишаються в топі Прем’єр-ліги, готові до нових випробувань. Наступні матчі обіцяють ще більше футбольної емоцій та неочікуваності.