Реал переміг Мальорку

“Реал Мадрид” з Андрієм Луніним у воротах виграв у матчі 31-го туру іспанської Ла Ліги у “Мальорки” з рахунком 0:1. Ця перемога дозволила “вершковим” збільшити своє лідерство в турнірній таблиці перед важливим матчем-відповіддю 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти “Манчестер Сіті”.

Гол на користь мадридців було забито на початку другого тайму, коли Орельєн Чуамені вразив ворота “Мальорки” майстерним ударом із далекої дистанції на 48-й хвилині. Андрій Лунін вийшов у стартовому складі і відіграв повний матч, відбиваючи всі атаки суперників.

Реал переміг Мальорку, відео

Цей матч для “Реала” став викликом, адже команда знаходилася в періоді підготовки до матчу Ліги чемпіонів проти “Манчестер Сіті”. Незважаючи на важкі обставини, мадридці зуміли виграти, доводячи свою впевненість та вміння зосередитися на кожному матчі.

“Реал” продовжує лідирувати у Ла Лізі, маючи 78 очок. “Мальорка” займає 15-те місце у турнірній таблиці з 31 очком.

Наступними важливими матчами для “Реала” будуть протистояння з “Барселоною” у “Ель Класико” та з “Манчестер Сіті” у Лізі чемпіонів. Усіх прихильників команди очікують захоплюючі спортивні битви, де “вершкові” зможуть продемонструвати свій високий рівень гри.

Також читайте: Реал – Манчестер Сіті: бойова нічия у неймовірному матчі Ліги Чемпіонів. Відео