Неймовірний матч: Реал – Барселона в Суперкубку (фото з Google)

Вінісіус Жуніор розписався хет-триком у великому триумфі “вершкових” в Ель Класико.

Мадридський “Реал” під керівництвом українського голкіпера Андрія Луніна гідно виборов Суперкубок Іспанії, розгромивши “Барселону” із вражаючим рахунком 4:1 на полі стадіону “Аль-Аввал Парк” в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія). Також читайте інші новини про футбол сьогодні на сторінках сайту Топові Новини.

Хет-трик Вінісіуса Жуніора: Ель Класико в огні

Ель Класико, завжди напружений і визначальний матч, на цей раз став феєричною виставою для бразильського нападника “вершкових” Вінісіуса Жуніора. Вже на 7-й хвилині гри, він відкрив рахунок, розгойдавши захист “Барселони” після передачі Джуда Беллінгема. Три хвилини пізніше, вже отримавши пас від Родріго, Вінісіус забив свій другий гол.

Хоча Роберт Левандовський скоротив відставання каталонців на 33-й хвилині, Вінісіус відновив свій героїчний виступ, реалізовавши пенальті на 39-й хвилині. Це був його хет-трик, який визначив подальший хід гри.

Родріго додає вогню: 4:1 на користь “вершкових”

У другому таймі, підопічні Карло Анчелотті не тільки зберегли свою перевагу, а й робили рахунок ще більш розгромним. На 64-й хвилині Родріго відправив четвертий м’яч у ворота “синьо-гранатових”, забезпечивши команді непідступну перевагу.

Араухо вилучений, “Барселона” в меншості: “Бланкос” легко виграють

На 71-й хвилині “Барселона” ще й залишилася в меншості – другу жовту картку заробив Рональд Араухо. З такою перевагою “бланкос” без проблем довели справу до перемоги, ставши володарями Суперкубка Іспанії.

Лунін – надійний опора у воротах “Реала”

Український голкіпер Андрій Лунін продемонстрував свою відмінну гру, виходячи у стартовому складі та здійснивши п’ять важливих сейвів протягом поєдинку. Для Луніна цей трофей став сьомим у складі “Реала”.

Суперкубок Іспанії: Шлях до титулу

Для досягнення цього титулу, “Реал” подолав важку випробування у півфіналі, подолавши “Атлетіко” із рахунком 5:3 за підсумками екстратаймів. У фіналі ж “Барселона” виявилася надто слабкою перед “вершковими”, завершивши матч із рахунком 4:1.

Лунін: Серія трофеїв і вражаюча гра

Нагадаємо, що цей трофей став для Андрія Луніна вже сьомим у складі “Реала”. Попередній сезон включав в себе Суперкубок Іспанії-2022, чемпіонат Іспанії-2021/22, Кубок Іспанії-2022/23, Лігу чемпіонів-2021/22, Суперкубок УЄФА-2022 і Клубний чемпіонат світу-2022.

Висновок

“Реал” продемонстрував свою силу та клас у фіналі Суперкубка Іспанії, а Вінісіус Жуніор став відзначився великим хет-триком, вед

учи команду до вражаючої перемоги над вічним суперником. У воротах “бланкос” Андрій Лунін продовжує вражати своєю надійністю та високою грою. З таким складом та вражаючими досягненнями, “Реал” може відправитися в найближчі турніри з впевненістю та амбіціями завоювати нові трофеї.