ПСЖ розгромив Барселону
Ліга чемпіонів: ПСЖ розгромив Барселону

Паризький клуб ПСЖ розгромив іспанську “Барселону” у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Зустріч на стадіоні “Естадіо Олімпіко” у Барселоні завершилася з рахунком 1:4.

Гол “блаугранас” був забитий на 12-й хвилині, коли Рафінья пройшовся сольно та забив після прострілу Ямала. Однак вилучення Рональда Араухо на 29-й хвилині змусило “Барселону” залишитися в меншості.

Після перерви Дембеле скоротив відставання, але ПСЖ відновив паритет за сумою двох матчів. Мбаппе реалізував пенальті, а потім оформив дубль, забивши на 89-й хвилині.

Отже, ПСЖ переміг “Барселону” з рахунком 6:4 за сумою двох матчів та вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів.

У наступному етапі ПСЖ зіграє з “Боруссією” з Дортмунда, яка вирвала перемогу над “Атлетіко”. Інші півфінальні пари складуть переможці протистоянь “Манчестер Сіті” – “Реал” та “Баварія” – “Арсенал”.

Цей матч виявився емоційно насиченим та напруженим для обох команд. Барселона розпочала гру агресивно і вдалося відкрити рахунок у першому таймі. Однак червона картка для Араухо змінила хід подій, і ПСЖ використав цю перевагу, щоб вийти вперед.

Матч також був повним несподіванок і обертів. ПСЖ продемонстрував свою міць та визначність, забивши три голи у другому таймі та забезпечивши собі перемогу.

Після цього матчу ПСЖ показав, що він є серйозним претендентом на перемогу у Лізі чемпіонів. їхній успіх у матчі-відповіді проти Барселони підтвердив їхню силу та визначність.

Тепер у півфіналі ПСЖ зіграє з Боруссією з Дортмунда, що обіцяє бути захопливим протистоянням між двома сильними командами.

ПСЖ – Барселона: видовищний і результативний матч Ліги чемпіонів. Відео