Олімпійська збірна України перемогла Японію

Команда Руслана Ротаня впевнено перемогла збірну Японії U-19.

Олімпійська збірна України (U-23) вийшла до фіналу міжнародного турніру Tournoi Maurice Revello у Франції, що є частиною підготовки до Олімпійських ігор 2024 у Парижі.

У четвертому матчі збірна України перемогла Японію (U-19) з рахунком 2:1.

На 42-й хвилині Владислав Велетень, отримавши передачу від Данила Сікана, відкрив рахунок, відправивши м’яч у правий кут з лінії штрафного майданчика.

На початку другого тайму Максим Хлань передав м’яч на Велетня, який технічно обіграв суперника та зробив дубль.

На 81-й хвилині японці скоротили відставання, завдяки голу Кенто Шиогай, але не змогли більше забити.

Ця перемога стала четвертою поспіль для команди Ротаня на турнірі. Раніше українці перемогли Індонезію U-20 (3:0), Італію U-21 (4:0) та Панаму U-23 (2:0).

З 12 очками збірна України виграла свою групу та вийшла до фіналу, де 16 червня зустрінеться зі збірною Кот-д’Івуару U-20, яка набрала 9 очок у трьох матчах своєї групи.

Додаткова інформація

Чоловічий футбольний турнір Олімпійських ігор 2024 року відбудеться з 24 липня по 9 серпня в семи містах Франції: Парижі, Марселі, Ліоні, Бордо, Сент-Етьєні, Ніцці та Нанті.

Вперше збірна України з футболу візьме участь в Олімпіаді, де зіграє у групі B проти Аргентини, Марокко та Іраку. До плейоф вийдуть дві найкращі команди з кожної групи.

Згідно з регламентом, у футбольному турнірі Олімпіади можуть брати участь гравці, народжені після 1 січня 2001 року. До заявки команди можуть увійти лише три футболісти, які старші цього віку.