Огляд матчу Молдова - Україна. Впевнена перемогла України. Відео
Огляд матчу Молдова – Україна

Команда Сергія Реброва забила чотири голи у ворота суперника.

Україна розгромила збірну Молдови у фінальному контрольному матчі перед Євро-2024. Зустріч у Кишиневі завершилася з рахунком 0:4 на користь України.

“Синьо-жовті” відкрили рахунок на 2-й хвилині завдяки голу Романа Яремчука, який скористався помилкою оборони суперника. Для Яремчука це був 15-й гол за збірну в його 50-му матчі.

У першому таймі, на 30-й хвилині, Віталій Миколенко отримав травму і був замінений на Олександра Зінченка. Перед перервою, на 43-й хвилині, Віктор Циганков подвоїв перевагу України, реалізувавши комбінацію з Георгієм Судаковим.

На початку другого тайму Артем Довбик замінив Яремчука і вже на 49-й хвилині забив гол після передачі Судакова, що стало його 10-м голом за збірну. Четвертий гол забив Судаков на 55-й хвилині після комбінації з Довбиком.

Відео огляд матчу Молдова – Україна

Це був третій товариський матч України перед Євро-2024. Перший матч завершився нічиєю з Німеччиною (0:0) 3 червня, а другий – поразкою від Польщі (1:3) 7 червня.

Матчі Євро-2024 відбуватимуться в Німеччині з 14 червня до 14 липня. Україна зіграє у групі E проти Румунії, Словаччини та Бельгії, починаючи з матчу проти Румунії 17 червня у Мюнхені.

Також дивіться: Збірна України на Євро-2024: Розклад матчів та надії на успіх