Мудрик кращий гравець
Чергове визнання: Мудрик кращий гравець у Кубку Англії (фото з Х)

Мудрик кращий гравець у Кубку Англії в останньому турі!

Український хавбек Челсі, Михайло Мудрик, вражає футбольний світ своїм видатним виступом у чвертьфіналах Кубка англійської ліги. Здобувши свою першу футбольну нагороду в Англії, він був узнаний найкращим гравцем цієї етапної стадії турніру.

Мудрик, почавши гру на лаві запасних, вийшов на поле на 78-й хвилині, коли Челсі вже відставав 1:0. Його внесок виявився вирішальним, коли в компенсований час він врятував команду від поразки, використавши помилку Тріпп’єра та зрівнявши рахунок.

Огляд матчу проти Ньюкасла

Серія післяматчевих пенальті також виявилася на користь Челсі, з Мудриком, який не тільки вивів свою команду вперед, але й забив рішучий м’яч, закріпивши перемогу з рахунком 4:2. Таким чином, Челсі продовжує свій похід у півфінал, де зіткнесться із Мідлсбро.

У цьому етапі турніру, яке обіцяє ще більше футбольних емоцій, Челсі виявиться перед командою, яка займає 12-те місце в Чемпіоншипі. Перша гра півфіналу запланована на 9 січня о 22:00 за київським часом. Мудрик та його команда розпочнуть боротьбу за право потрапити в фінал, де вже чекає Ліверпуль або Фулгем.

Не пропустіть найцікавіші новини футболу України та слідкуйте за розгортанням подій на сайті Топові Новини.