Арсенал-Ліверпуль
Арсенал-Ліверпуль зіграли 0-2 (фото з Google)

У захоплюючому поєдинку 1/32 фіналу Кубка Англії, “Арсенал” під керівництвом українського захисника Олександра Зінченка поступився “Ліверпулю” з рахунком 0:2 та покинув турнір. Матч на стадіоні “Емірейтс” у Лондоні став справжньою боротьбою, але “мерсисайдці” здобули перемогу та забезпечили собі місце у 1/16 фіналу.

Також читайте цікаві новини футболу України.

У першому таймі “каноніри” демонстрували домінування, однак обидві команди не змогли вразити ворота суперника. Капітан “Арсеналу” Мартін Едегор мав чудовий момент, але його удар летів у поперечину. Також варто відзначити неймовірний момент від Трента Александера-Арнольда, який відзначився ударом у дев’ятку воріт.

Другий тайм приніс зміни в ході гри, і “Ліверпуль” взяв верх. На 78-й хвилині Діогу Жота гарним голів’ям вивів свою команду вперед після кутового удару. А на 80-й хвилині польський захисник “Арсеналу” Якуб Ківьор забив власний гол після невдачної оборони.

Українець Олександр Зінченко, через травму, не потрапив до заявки “Арсенала” на цей поєдинок, що може вплинути на обрану стратегію команди.

Арсенал-Ліверпуль: Відео огляд матчу

Зазначимо, що чинним володарем Кубка Англії є “Манчестер Сіті”. Торік команда Хосепа Гвардіоли у фіналі перемогла “Манчестер Юнайтед” з рахунком 2:1. Сподіваємося, “Ліверпуль” та “Арсенал” продовжать подарований нам захоплюючий футбол в наступних змаганнях.