"Манчестер Юнайтед" і "Ліверпуль": бойова нічия
“Манчестер Юнайтед” і “Ліверпуль”: бойова нічия

Нічия в епічному протистоянні: “Манчестер Юнайтед” і “Ліверпуль” ділять очки, а “Арсенал” залишається на вершині АПЛ

У захоплюючому протистоянні на полі “Олд Траффорд” “Манчестер Юнайтед” і “Ліверпуль” не змогли визначити переможця, завершивши поєдинок з рахунком 2:2.

Перший удар по воротам був здійснений “мерсисайдцями” на 23-й хвилині, коли Луїс Діас вразив мету після точного пасу від Дарвіна Нуньєса.

Відео: “Манчестер Юнайтед” і “Ліверпуль”: бойова нічия

Однак “Червоні дияволи” відповіли відразу після перерви. На 50-й хвилині Бруну Фернандеш використав неточний пас від Джарелла Кванси та забив майстерним ударом здалеку.

На 67-й хвилині “Манчестер Юнайтед” взяв верх у рахунку, коли Коббі Мейну відзначився чудовим ударом з-за меж штрафного майданчика.

Проте “манкуніанцям” не вдалося утримати лідерство. На 84-й хвилині Мохамед Салах виконав пенальті після фолу Аарона Ван-Біссаки на Гарві Елліотта.

Таким чином, “Ліверпуль” (71 очко) втратив перше місце в турнірній таблиці. Команда під керівництвом Юргена Клоппа тепер займає друге місце, відстаючи від “Арсеналу” за додатковими показниками.

У наступному турі “Ліверпуль” зіграє проти “Крістал Пелас”, а “Манчестер Юнайтед” зустрінеться з “Борнмутом”.

Залишайтеся на зв’язку для оновлень та ексклюзивних новин зі світу футболу!

Ця епічна зустріч залишила футбольних шанувальників у напруженному очікуванні. І хоча команди не змогли визначити переможця, атмосфера на полі залишилася неймовірною.

УПЛ ТБ – нарешті УПЛ запустить свій власний безкоштовний канал!