Челсі - Шеффілд
Матч АПЛ: Челсі – Шеффілд

Челсі втратив перемогу над Шеффілд Юнайтед у завершальні хвилини матчу з Мудриком на полі

“Сині” українського вінгера Михайла Мудрика на останніх етапах гри не змогли утримати перевагу і закінчили матч нічиєю з “Шеффілд Юнайтед” у рамках 32-го туру АПЛ. Гра на стадіоні “Бремолл Лейн” завершилася з рахунком 2:2.

“Челсі” вийшов вперед на 11-й хвилині за рахунок голу Тьягу Сілви, який отримав передачу від Конора Галлагера. Проте “Шеффілд Юнайтед” зумів відповісти на 32-й хвилині завдяки голу Джейдена Богла.

Відео огляд: Челсі – Шеффілд

Після перерви господарі взяли верх на 66-й хвилині, коли Ноні Мадуеке вразив ворота після передачі від Коула Палмера. Однак “пенсіонерам” не вдалося зберегти перемогу, і в компенсований час Олівер Макберні врятував “Шеффілд Юнайтед” від поразки.

Варто відзначити, що Михайло Мудрик почав матч на лавці для запасних і вийшов на поле на 82-й хвилині, замінивши Мадуеке.

Після цієї нічиєї “Челсі” (44 очки) посідає дев’яте місце в турнірній таблиці АПЛ. “Шеффілд Юнайтед” залишається на останньому місці, зібравши 16 балів.

У наступному турі “Челсі” 15 квітня зіграє проти “Евертону”, а “Шеффілд Юнайтед” 13 квітня зустрінеться з “Брентфордом”.

Будемо на зв’язку для новин та оновлень про грандіозні події у світі футболу!

Цей нічийний результат став важливим етапом для обох команд і залишається темою обговорення серед футбольних шанувальників.

УПЛ ТБ – нарешті УПЛ запустить свій власний безкоштовний канал!