П’ятничний поєдинок між “Аль-Нассром” і “Аль-Ріядом” став 1200-м матчем Кріштіану Роналду в його професійній кар’єрі. Цього року португалець забив аж 49 голів. Тільки один гравець ефективніший за нього.

Ювілейний матч у кар’єрі Роналду виявився вдалим. Гол у цьому матчі розпочали португальці. Аль-Насср вийшов вперед завдяки його голу на 33-й хвилині матчу. Через дванадцять хвилин рахунок став 2:0, коли Отавіо реалізував пас португальця.

Новини спорту футбол: читайте більше цікавого про футбол

Андерсон Таліска додав два голи у другому таймі . Проте господарі помилилися. Вони програли один гол, а в підсумку набрали всі очки, вигравши з рахунком 4:1.

Гол Роналду

На рахунку знаменитого португальського футболіста вже 49 голів у 2023 році у всіх турнірах. Лише на один він поступається норвежцю Ерлінгу Халанду з Манчестер Сіті . Серед досягнень Роналду голи: у Прем’єр-лізі Саудівської Аравії (30), Лізі чемпіонів Азії (3), Арабській Лізі чемпіонів (6) і збірній Португалії (10).

Стільки ж голів цього календарного року забили француз Кіліан Мбаппе з “Парі Сен-Жермен” і англієць Гаррі Кейн з “Баварії” (раніше в “Тоттенгемі”). Усі троє «переслідують» норвежця Халанда – 50. «Це жахливі цифри для 38-річного гравця, який не полишає своїх амбіцій», – написало про португальця агентство EFE.

Його команда Аль-Насср займає друге місце в чемпіонаті Саудівської Аравії.