Асіст Зінченка із аута
Той самий асіст Зінченка із аута (фото з соцмереж)

Асіст Зінченка допоміг Арсеналу перемогти

У матчі 22 туру чемпіонату Англії “Арсенал” здобув важливу виїзну перемогу над “Ноттінгем Форест” з рахунком 2:1, а асист Олександра Зінченка став важливим елементом успіху. Більше про новини спорту футбол

Обидві команди вийшли на поле в композиції, де зустрілися Олександр Зінченко та Еміль Сміт-Роу у складі “канонірів”, тоді як Каллум Гадсон-Одої, Ентоні Еланга та Тайво Авонія залишилися на лаві запасних в “лісників”.

Відео огляд матчу “Ноттінгем Форест” – “Арсенал”:

З самого початку гри підопічні Мікеля Артети проявили активність, намагаючись контролювати м’яч та закриваючи суперника на його половині поля. Проте до справжньо небезпечних моментів гра так і не дійшла протягом тривалого часу. Гравці “Арсеналу” намагались зламати оборону “Ноттінгема Форест” по флангах, але суперники грамотно відстоювалися та допомагали один одному.

У заключні хвилини першого тайму Сака здійснив удар з-за меж штрафного, але м’яч зачепив Мурільйо та минув ворота. Команди залишили поле для відпочинку за рахунком 0:0, і фанати “Арсеналу” сподівалися на голи у другому таймі.

Після перерви тренер “Ноттінгема Форест” Нуну Ешпіріту Санту вивів на поле Тайво Авонія, змінюючи хід гри. Команда господарів стала активніше атакувати, сподіваючись відкрити рахунок. Проте “каноніри” взяли верх.

На 66-й хвилині Зінченко віддав глибокий пас Жезусу, який впевнено вразив ворота, обігнувши воротаря Метта Тернера. Цей гол встановив перевагу “Арсеналу” з рахунком 1:0. Шість хвилин пізніше Сака подав уздовж поля на Жезуса, який точно вразив ворота – 0:2 на користь “канонірів”.

Виглядало так, ніби гра завершилася, оскільки “Арсенал” не прагнув забивати більше голів, а “лісники” виглядали неспроможними. Однак на 89-й хвилині Тайво Авонія розштовхав супротивника і точно пробив у ворота, скоротивши відставання – 1:2. У компенсований час Авонія майже врятував нічию, але його удар виявився несильним, і Рая легко впорався з ним. Гра завершилася з перемогою “Арсеналу” з рахунком 2:1.

Ноттінгем Форест 1:2 Арсенал
Голи: Авонія 89′ — Жезус 66′, Сака 72′

Склади команд:

• Ноттінгем Форест: Тернер — Монтьєль, Омобаміделе, Мурільйо, Тоффоло — Мангаля (Єйтс, 71), Даніло — Домінгес (Гадсон-Одої, 64), Гіббс-Вайт, Вільямс (Еланга, 78) — Вуд (Авонія, 46)
  • Арсенал: Рая — Вайт, Саліба, Магальяйнс, Зінченко (Ківьор, 90+3) — Едегор (Жоржиньо, 90+3), Райс, Сміт-Роу (Гаверц, 71) — Сака, Жезус (Троссар, 78), Мартінеллі (Нкетіа, 78)

Попередження: Жезус