Чемпіонат світу з футзалу: Україна вперше в історії завоювала бронзову медаль (Фото: google)

Збірна України з футзалу впевнено перемогла збірну Франції у матчі за третє місце на ЧС-2024, повідомляє ФІФА.

ЧС-2024, матч за 3-тє місце

Україна — Франція — 7:1

Голи: Чернявський, 10:20, Зварич, 21:06, Жук, 26:55, 27:39, Абакшин, 29:20, 29:39, 32:50 – Саадауї, 22:10

Після обережного старту команди обмінялися моментами вже на 5-й хвилині. Гаррос відбив удар Семенченка, а потім Сухов був на висоті після удару Мухудіна. Згодом Чернявський відправив м’яч далеко у штрафний після подачі з кутового.

З’ясувалося, що українець перевіряв свій постріл. Майже в наступній атаці збірна України вийшла вперед. Корсун потягнув голкіпера на себе і скинув м’яч партнеру. Чернявський потужним ударом відправив м’яч у сітку воріт французів повз кількох суперників.

До перерви синьо-жовті змарнували ще кілька нагод. Зокрема, Абакшин проштовхнув м’яч у стійку та пробив над воротами. Тоді Гаррос врятував Францію після удару Корсуна. А на останній хвилині після гармати Семенченка м’яч пробив у поперечину.

Другий тайм розпочався з небезпечних атак “триколірних”. Наприклад, Саадауї не влучив у рамку з перспективної позиції. Натомість команда Олександра Косенка організувала блискавичну атаку, Семенченко віддав пас із правого краю, а Зварич головою переправив м’яч за лінію.

Однак збірна Франції швидко забила один м’яч у контратаці Саадауї. Гра розпочалася на протилежних полях, до яких синьо-жовті були більш підготовлені. Жук змінив хід подій, оформивши дубль протягом хвилини: він розвернувся і класно пробив у кут у першому епізоді, а в другому зіграв на добиванні, коли Гаррос обіграв його перед собою.

“Триколірні” випустили свого п’ятого польового гравця і полетіли вперед. Україна витримала кілька гострих атак французьких футзалістів і була готова до атаки негайно. Так Абакшин став ще одним героєм команди Косенка. Після трьох (!) перехоплень біля власних воріт він точно відправив м’яч у порожні ворота, довівши рахунок до 7:1.

Після такої гольової феєрії збірна України холоднокровно провела останні хвилини. Цифри на табло не змінилися, але цієї переваги вистачило синьо-жовтим для здобуття історичної перемоги. Українські футзалісти вперше здобули нагороди у своїх виступах на чемпіонаті світу.