Жирона здобула перемогу над Осасуною
Жирона здобула перемогу над Осасуною (фото з соцмереж)

Команда під керівництвом Мічела повернулася на друге місце в чемпіонаті Іспанії, випередивши “Барселону”.

Український клуб “Жирона”, в якому грають Артем Довбик та Віктор Циганков, здолав “Осасуну” у домашньому матчі 28-го туру Ла Ліги. Гра на стадіоні “Естадіо Мунісіпаль де Монтіліві” у Жироні завершилася з рахунком 2:0.

Відео: Жирона здобула перемогу над Осасуною

Хазяї поля відкрили рахунок на 13-й хвилині зустрічі. Віктор Циганков зробив вишуканий пас на Порту, який вдало реалізував шанс ударом в дальній кут.

Це була четверта результативна передача для Циганкова в поточному сезоні Ла Ліги, а також він вже забив шість голів.

На жаль, у другому таймі Віктор отримав травму коліна і був замінений на Яна Коуту на 64-й хвилині. Наразі невідомо, наскільки серйозна травма та чи зможе він встигнути відновитися до матчу збірної України проти Боснії у плейоф відбору на Євро-2024.

Артем Довбик також вийшов на поле у стартовому складі “жиронців” і провів на полі 80 хвилин, після чого був замінений Крістіаном Стуані. Варто зазначити, що у другому таймі український нападник мав гарну можливість забити – він головою підклав м’яч після кутового, але воротар “Осасуни” врятував свою команду.

Другий гол у цьому матчі був забитий, коли українці не були на полі. На 86-й хвилині Савіо оформив остаточний рахунок гри після асисту Алейкса Гарсії.

Ця перемога дозволила “Жироні” (62 очки) повернутися на друге місце в Ла Лізі. “Біло-червоні” випередили “Барселону”, яка зараз має 61 заліковий бал.

Відставання від лідера, мадридського “Реала”, зменшилося до 4 пунктів, але “вершкові” провели на один матч менше. “Осасуна” (36 очок) залишилася на десятій позиції.

У наступному турі Примери команда Довбика і Циганкова 16 березня зіграє на виїзді проти “Хетафе”, тоді як “Осасуна” прийматиме мадридський “Реал” того ж дня. Також читайте новини футболу України на сайті Топові Новини.