Жирона розгромила Кадіс

У захватний футбольний поєдинок між “Жироною” та “Кадісом” відзначився український форвард Артем Довбик, який відзначився голом та вивів свою команду до перемоги 4:1. Цей результат відкрив нову сторінку в боротьбі за лідерство в іспанській Ла Лізі.

Домінування “Жирони”:
Вже на початку матчу “Жирона” виявила свою перевагу, відкривши рахунок на 9-й хвилині завдяки голу Еріка Гарсії, а потім Іван Мартін подвоїв перевагу команди на 22-й хвилині.

Довбик відкриває рахунок:
У другому таймі Артем Довбик не залишив без уваги вболівальників, впевнено забивши на 71-й хвилині після передачі Мігеля Гутьєрреса. Цей гол став для нього вже 18-м у поточному сезоні Примери, і він очолив бомбардирську гонку.

Заключний свисток:
Хоча “Кадіс” намагався зменшити відставання за рахунку за рахунку, їм вдалося лише забити один гол на 81-й хвилині. Проте “Жирона” відповіла миттєвим м’ячем через хвилину, закріпивши перемогу.

Що далі для “Жирони”:
Ця перемога гарантувала “Жироні” місце у наступному сезоні єврокубків. Також команда має всі шанси боротися за топ-4 і вибороти участь у Лізі чемпіонів.

Українські гравці “Жирони” Артем Довбик та Віктор Циганков продовжують робити історію в іспанському футболі, допомагаючи своїй команді досягати вражаючих результатів і змагаючись з найкращими клубами Ла Ліги. Сподіваємося на подальший успіх цих талановитих українських футболістів і їхньої команди.

МанСіті – Реал: Лунін рятує команду у серії пенальті. Відео ключових моментів