Збірна України U-17 перемогла Кіпр

Команда під керівництвом Юрія Мороза завершила груповий етап на третій позиції і не пройшла до плейоф.

Молодіжна збірна України (U-17) з футболу здобула перемогу над командою Кіпру в третьому турі групового етапу Євро-2024. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь “синьо-жовтих”.

Цей матч не мав турнірного значення для обох команд. Підопічні Юрія Мороза вже втратили шанси на вихід до плейоф: вони програли Сербії (0:1) у першому матчі і Чехії (1:3) у другому.

Збірна України U-17 перемогла Кіпр, відео матчу:

У фінальному матчі на турнірі два голи за збірну України забив Дмитро Богданов. Перший гол він забив на 30-й хвилині з передачі Максима Баршака, а другий – на 48-й хвилині, реалізувавши пенальті.

Таким чином, українці завершили турнір з трьома очками і посіли третє місце в групі А. До чвертьфіналу вийшли Чехія з дев’ятьма очками та Сербія з шістьма. Господар турніру, збірна Кіпру, залишилася на останньому місці без жодного очка.

Варто зазначити, що це був сьомий виступ збірної України U-17 на чемпіонаті Європи. Українська команда ще жодного разу не змогла подолати груповий етап. Востаннє українці брали участь у цьому турнірі у 2017 році і також фінішували третіми у групі.

Також цікаво: Збірна України на Євро-2024: Розклад матчів та надії на успіх