Ярослава Магучіх
Ярослава Магучіх (фото з соцмереж)

22-річна українка показала вражаючу висоту на міжнародному рівні

На чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні, який відбувся у Глазго, Україна здобула першу медаль в особистому заліку завдяки видатній стрибунці у висоту Ярославі Магучіх. Заслуженою срібною призеркою стала наша спортсменка, продемонструвавши вражаючі навички та витримку у змаганнях.

За підсумками змагань, Ярослава Магучіх завершила з результатом 1,97 метра. У своїх спробах підкорити висоту 1,99 метра, вона показала високий рівень майстерності, але, на жаль, не змогла цього досягнути. Проте це не завадило їй взяти великий крок до срібла.

Чемпіонкою світу у цьому виді спорту стала Нікола Оліслагерс з Австралії, яка здобула перемогу, подолавши висоту 1,99 метра у своїй останній третій спробі. Бронзову нагороду здобула Лія Апостоловські зі Словенії, показавши результат 1,95 метра.

Українська спортсменка Юлія Левченко також взяла участь у фіналі з висоти, зайнявши 9-те місце з результатом 1,84 метра.

Це вже друга медаль у кар’єрі Ярослави Магучіх на чемпіонатах світу у приміщенні. У 2022 році вона стала володаркою “золота” планетарної першості у Белграді. Її срібло на Чемпіонаті Світу-2024 стало першою медаллю для України на цих змаганнях у приміщенні.

Раніше ми повідомляли, що Ярослава Магучіх також здобула рекордне перемогу на престижних змаганнях у Нью-Йорку, підтверджуючи свій високий спортивний рівень та амбіції у міжнародній арені. Також читайте інші цікаві матеріали на тему “спорт футбол новини” на сайті Топові Новини.