Яремчук забив гол Луніну
Яремчук забив гол Луніну (фото з соцмереж)

Українські зірки на полі в Ла Лізі

На стадіоні “Месталья” у Валенсії відбувся матч між “Валенсією” та “Реалом”, який завершився нічиєю 2:2. Це було захопливе протистояння, що запам’яталося не лише голами, але й справжнім футбольним емоціями.

Огляд матчу Валенсія – Реал

Відо-огляд: Яремчук забив гол Луніну

Господарі поля відкрили рахунок на 27-й хвилині гри, коли Уго Дуро забив ударом головою. Протягом трьох хвилин після цього Роман Яремчук подвоїв перевагу “Валенсії”, використовуючи невдалий пас Дані Карвахаля. Перед перервою “Реал” зміг скоротити відставання, завдяки голу Вінісіуса Жуніора.

У другому таймі “Реал” продовжив натиск і на 76-й хвилині Вінісіус знову вразив ворота “Валенсії”, забивши свій другий гол у матчі. Гості велі вже з різницею у гол, і здавалося, що вони виведуть перемогу.

Скандал у завершенні гри:

Однак матч закінчився не без скандалу. У компенсований час на 90+9-й хвилині, Джуд Беллінгем головою забив третій гол для “Реала”. Проте, через декілька хвилин після цього рефері оголосив кінець гри, і гол не було зараховано.

Виступ українських гравців:

Роман Яремчук провів на полі 57 хвилин, забивши важливий гол для своєї команди. Андрій Лунін, голкіпер “Реала”, грав на весь матч, демонструючи впевнену гру на своєму місці.

Після цього матчу “Реал” залишається на першому місці в турнірній таблиці Ла Ліги, випереджаючи свого ближнього переслідувача на сім очок. “Валенсія”, з своєю нічиєю, залишається на дев’ятому місці.

У наступному турі “Валенсія” зіграє з “Сельтою”, а “Реал” зустрінеться з “Хетафе”. Також дивіться інші цікаві матеріали на тему “спорт новини футболу” на сайті Топові Новини.