Як збірна України перемогла Словаччину
Огляд матчу Євро-2024: Як збірна України перемогла Словаччину

Команда Сергія Реброва заробила перші очки на Євро-2024 та зберегла можливість потрапити до плейоф.

Українська збірна перемогла Словаччину у матчі другого туру групового етапу Євро-2024. Зустріч на “Дюссельдорф Арені” завершилася з рахунком 2:1 на користь “синьо-жовтих”.

Словацька команда активно розпочала матч, створивши кілька небезпечних моментів біля воріт Анатолія Трубіна. Український воротар відзначився після ударів Лукаша Гарасліна та Івана Шранца.

Як збірна України перемогла Словаччину: Відео огляд

На 18-й хвилині словаки вийшли вперед завдяки голу Шранца, який головою замкнув подачу з лівого флангу від Гарасліна.

Після пропущеного м’яча українська команда почала захоплювати ініціативу та створювати небезпечні моменти біля воріт суперника. Найближчий шанс мав Олександр Тимчик, який на 34-й хвилині пробив у дальню стійку.

Команди пішли на перерву з мінімальною перевагою словаків, але на початку другого тайму українці зрівняли рахунок. На 54-й хвилині Микола Шапаренко влучно пробив у ближній кут після прострілу з лівого флангу від Олександра Зінченка, забивши перший гол “синьо-жовтих” на Євро-2024.

Українська команда продовжила тиск на ворота словаків, що принесло результат. На 80-й хвилині Роман Яремчук, який вийшов на заміну замість Артема Довбика, забив гол після передачі від Шапаренка.

Наприкінці матчу словацька збірна намагалася відігратися, але українці втримали перемогу. Це перша перемога збірної України на Євро-2024, яка дозволяє “синьо-жовтим” зберегти шанси на вихід до плейоф.

У першому турі Україна зазнала поразки від Румунії (0:3), а Словаччина несподівано перемогла Бельгію (1:0).

В іншому матчі другого туру групи E збірна Бельгії зіграє з Румунією 22 червня о 22:00 за київським часом.

У заключному турі українці зустрінуться з бельгійцями, а словаки змагатимуться з румунами. Обидва матчі відбудуться 26 червня о 19:00 за київським часом.

До 1/8 фіналу Євро-2024 вийдуть дві найсильніші команди кожної групи, а також чотири найкращі команди, що посіли треті місця.