Як Україна програла Румунії
Як Україна програла Румунії? Огляд гри

Команда Сергія Реброва невдало розпочала виступи на Євро-2024.

Збірна України зазнала поразки від Румунії у своєму першому матчі на континентальній першості. Гра на “Альянц Арені” в Мюнхені закінчилася з рахунком 0:3 на користь румунської команди.

Румуни відкрили рахунок на 30-й хвилині матчу. Воротар українців Андрій Лунін помилився з передачею, віддавши м’яч прямо до ніг Денніса Ману, який перевів його до Ніколає Станчу. Станчу, у свою чергу, відправив м’яч у дальню “дев’ятку” з-за меж штрафного майданчика.

На початку другого тайму команда Сергія Реброва пропустила ще два м’ячі. На 53-й хвилині Резван Марін завдав точного удару під ліву стійку з правого флангу.

На 57-й хвилині румунська команда збільшила свою перевагу. Після подачі кутового Деніс Дрегуш замкнув простріл Мана з правого флангу карного майданчика.

Збірна України намагалася скоротити відставання й уникнути розгрому, але до фінального свистка так і не змогла забити жодного м’яча.

Реакція Реброва на поразку

Головний тренер збірної України Сергій Ребров прокоментував поразку від Румунії (0:3) у першому турі Євро-2024.

Наша національна команда встановила антирекорд, зазнавши найбільшої поразки у груповому етапі за всю історію своїх виступів на чемпіонатах Європи.

“Це було несподівано для всіх. Це Євро. Я завжди кажу: якщо ми хочемо досягти успіху на чемпіонаті Європи, кожен гравець має показувати свій максимум. На жаль, цього разу ми цього не зробили, але це лише перша гра. Будемо серйозніше готуватися до наступної.
Не думаю, що ми не намагалися забити. Перші хвилини до пропущеного м’яча ми контролювали гру. Але ми припускалися помилок, і це було помітно. Вважаю, що ми були недостатньо агресивні в атаці і не створювали моментів,” – сказав тренер.

Розклад

В іншому матчі першого туру групи E Бельгія програла Словаччині 0:1

Попереду на збірну України чекають ще два матчі групового етапу: проти Словаччини у Дюссельдорфі (21 червня, 16:00) та з Бельгією у Штутгарті (26 червня, 19:00).

До 1/8 фіналу чемпіонату Європи виходять дві найсильніші збірні з кожної групи, а також чотири найкращі команди, які посіли треті місця.

Також читайте: Хто фаворит Євро-2024? Шанси на перемогу усіх футбольних збірних Європи