“Астон Вілла” тріумфувала в матчі на вершині Прем’єр-ліги. Команда Метті Кеша перемогла Арсенал з рахунком 1:0 (1:0). Це 15-та домашня перемога “Вілланс” поспіль у лізі.

Матч був вирішений на самому початку. На сьомій хвилині Джон Макгінн скористався розіграшем Леона Бейлі та забив єдиний гол у цьому змаганні. Після цього голу «Астон Вілла» точно віддала поле супернику. Читайте більше про новини спорту футбол.

«Арсенал» хотів зрівняти рахунок, і Габріель Жезус міг досягти цього в першому таймі . Бразильський форвард перекинув Еміліано Мартінеса , але м’яч з лінії лінії вибив Дієго Карлос . Аргентинський голкіпер продемонстрував рефлекс під час удару Мартіна Одегорда .

Після перерви Мартінес мало не забив автогол разом з Оллі Уоткінсом . Після гольового конфузу м’яч відскочив від стійки. Через кілька хвилин Букайо Сака забив гол, але опинився в офсайді, перш ніж забив ворота.

На цьому наступ «канонірів» не закінчився, хоча з часом команда Унаї Емері все більше контролювала його. Незважаючи на це, Арсенал зумів забити в компенсований час. Проте гол знову не зарахували – цього разу арбітри помітили гру рукою Кая Гаверца під час прийому м’яча.

Гарну зміну в захисті зробив Метті Кеш (вийшов на поле на 66-й хвилині). Його одноклубник зі збірної Польщі Якуб Ківіор не залишив лаву запасних. Дії Арсеналу винятково керував помічник Мікеля Артети Альберт Штуйвенберг . Іспанський тренер відбував дискваліфікацію за перевищення ліміту жовтих карток.

В результаті поразки Арсенал втратив позицію лідера АПЛ. Ліверпуль очолив турнірну таблицю, обігравши в суботу Крістал Пелас з рахунком 2:1. Астон Вілла, яка також перемогла у Манчестер Сіті протягом тижня, відстає від канонірів лише на одне очко.