Україна - Панама
Матч Україна – Панама завершився перемогою наших хлопців

Команда Руслана Ротаня здобула перемогу над збірною Панами.

Олімпійська збірна України з футболу (U-23) перемогла в третьому матчі на контрольному міжнародному турнірі Tournoi Maurice Revello у Франції, який служить підготовкою до Олімпійських ігор-2024 у Парижі.

“Синьо-жовті” здолали олімпійську збірну Панами (U-23) з рахунком 2:0.

Перший тайм пройшов без голів. Після перерви Назар Волошин вивів збірну України вперед на 62-й хвилині.

Незабаром українці подвоїли перевагу. Єгор Ярмолюк перехопив передачу від голкіпера суперника на 66-й хвилині, обійшов його та забив у порожні ворота.

Для команди Ротаня це третя поспіль перемога на турнірі. У першому матчі українці розгромили Індонезію U-20 з рахунком 3:0, а в другому розбили молодіжну збірну Італії (U-21) з рахунком 4:0.

Після трьох матчів “синьо-жовті” з 9 очками очолюють свою групу. Останній матч групового етапу вони зіграють 10 червня проти збірної Японії (U-19).

Після групового етапу відбудуться матчі за 9-те, 7-ме, 5-те, 3-те та 1-ше місця.

Україна – Панама: відео матчу

Нагадаємо, футбольний турнір Олімпійських ігор 2024 року пройде з 24 липня по 9 серпня у семи містах Франції: Парижі, Марселі, Ліоні, Бордо, Сент-Етьєні, Ніцці та Нанті.

Українська збірна вперше бере участь в Олімпіаді. Команда Ротаня зіграє у групі B проти Аргентини, Марокко та Іраку. До плей-оф вийдуть дві найкращі команди кожної групи.

Згідно з регламентом, у футбольному турнірі Олімпіади можуть брати участь гравці, які народилися після 1 січня 2001 року. У заявці може бути лише три гравці старші цього віку з 18 футболістів.