Україна обіграла Китай
Україна обіграла Китай 9:0

За підсумками матчу збірна України з хокею здобула переконливу перемогу над командою Китаю в черговому матчі чемпіонату світу Дивізіону IB.

Чемпіон світу-2024, Дивізіон IB, 3-й раунд

Україна — Китай — 9:0 (4:0, 2:0, 3:0)

Голи: Мережко, 02:08, 57:46; Пересунько, 09:46, 37:04; Пангелова-Юлдашева, 11:33; Ворона, 13:18; Лялька, 23:38, 42:11; Денискін, 51:06

Українська команда швидко відкрила рахунок. Після двох розіграшів другої руки Мережко опинився сам перед голкіпером і замкнув передачу Ворона з-за сітки. Пересунько подвоїв перевагу України в середині дебютного періоду, реалізувавши шанс у відрив від голкіпера.

До кінця перших 20 хвилин команда Дмитра Христича забила ще двічі. Спочатку Пангелов-Юлдашев майстерно поклав шайбу під дальню стійку з лівої зони кидка. Потім Ворона скористався відскоком після удару Мережко та сейву голкіпера.

У другому періоді збірна України забила ще двічі. Лялька зміцнив перевагу України майстерним ударом із центральної зони після передачі Сисака. Наприкінці періоду Пересунько оформив дубль, закинувши шайбу у відкриту зону воріт Китаю.

На старті заключної 20-хвилинки до нього приєднався Лялька, який замкнув передачу Кривощопкіна з лівого флангу. У середині періоду Денискін додав проблем Китаю, забивши на п’яти лунках після сутички перед воротами. Під завісу матчу Мережко забив з гострого кута під час гри 4 на 4. Голкіпер Захарченко завершив перемогу українців другим поспіль шатаутом.

Збірна України з хокею на чемпіонаті світу-2024

Раніше українська команда здобула переконливі перемоги над Естонією (8:0) та Нідерландами (4:0). Команда Христича набрала 9 очок.

Господар турніру, Литва, ввечері спробує наздогнати Україну. Балтійці зустрінуться з Нідерландами (19:30 за київським часом). Раніше литовські хокеїсти перемогли Іспанію (3:0) та Естонію (6:1).

Україна проведе ще два матчі на чемпіонаті світу. 1 травня “синьо-жовті” зустрінуться з Іспанією; 3 травня вони зустрінуться з Литвою. Лише переможець секстету в Дивізіоні IA підніметься з дивізіону з шести команд.

До речі, раніше “Сокіл” виграв фінал чемпіонату України у “Кременчука”.

Які шанси у збірної України на Євро 2024?