Світоліна та Ястремська
Українські тенісистки Світоліна та Ястремська (фото з Google)

Дуже добрі новини спорту! Українські тенісистки Еліна Світоліна, Даяна Ястремська та Марта Костюк успішно пройшли перший раунд змагань на Australian Open за підсумками матчу.

Australian Open, 1-й раунд, жіночий одиночний розряд

Світоліна – Престон – 2:0 (6:2, 6:2)
Ястремська – Вондроусова – 2:0 (6:1, 6:2)
Костюк – Лю – 2:1 (6:3, 4:6, 6: 1)

Найбільша ракетка України Світоліна провела на корті лише годину. Суперник із Австралії Тайла Престон, яка претендує на уайлдкард, пропустила лише чотири гри. Незважаючи на те, що матч розпочався з подвійного обміну брейками, Світоліна повністю взяла під свій контроль.

У першому сеті українка заробила два брейки на подачах австралійки. У другому сеті вона набула впевненості на власних подачах, забезпечивши перемогу лише двома додатковими брейками. Фінальна точка матчу виявилася матч-пойнтом. Наступною суперницею Світоліної стане болгарка Вікторія Томова 17 січня.

Водночас Ястремська зробила приємний сюрприз, перемігши минулорічну чемпіонку Вімблдону, чешку Маркету Вондроусову. Перемога українки була надзвичайно домінантною, дозволивши суперниці взяти лише один гейм у першому сеті та два у другому.

Ястремська приголомшила семипосіяних гравців, набравши п’ять очок поспіль із самого початку, включаючи два брейки. Вондроусовій нарешті вдалося перервати серію, але Ястремська використала сет-пойнт. У другому сеті українка знову почала ефектно, повівши з рахунком 3:0. Ще один брейк дозволив їй подати на матч у сьомому геймі, який вона завершила у восьмому.

Нарешті Костюк здолала американку Клер Ліу. Після початкової боротьби українець вийшов вперед з рахунком 4-2, забезпечивши собі сет-пойнт незабаром після цього. Вона реалізувала його на подачі Лю. Однак у другому сеті Лю відігралася, успішно завершивши останню частину сету.

Потрібен був третій сет, де Костюк продемонструвала весь свій потенціал. Вона зробила два брейки, вигравши як першу, так і останню партії, заблокувавши американку та поступившись лише одним балом. У наступному раунді Костюк зустрінеться з бельгійкою Еліз Мертенс, а другою суперницею Ястремської стане француженка Варвара Грачова.