Олімпійська збірна України розгромила Італію

Підопічні Руслана Ротаня здобули другу поспіль переконливу перемогу в рамках підготовки до Олімпіади.

Олімпійська збірна України (U-23) виграла другий матч на міжнародному турнірі Tournoi Maurice Revello у Франції, який готує до Олімпіади-2024 в Парижі. “Синьо-жовті” перемогли молодіжну збірну Італії (U-21) з рахунком 4:0.

У першому таймі команда Ротаня забила один гол – на 31-й хвилині відзначився Максим Хлань.

Після перерви українці ще тричі вразили ворота італійців: Олександр Мартинюк (53-та хвилина), Данило Сікан (64-та хвилина) та Назар Волошин (71-ша хвилина) додали по голу кожен.

Це друга поспіль перемога для підопічних Ротаня на цьому турнірі. У першому матчі українці розгромили Індонезію U-20 з рахунком 3:0.

Після двох ігор “синьо-жовті” мають 6 очок і очолюють свою групу. Далі вони зіграють з Панамою U-23 (8 червня) та Японією U-19 (10 червня).

Після групового етапу відбудуться матчі за 9-те, 7-ме, 5-те, третє та перше місця.

Чоловічий футбольний турнір Олімпійських ігор 2024 року пройде з 24 липня до 9 серпня у семи містах Франції: Парижі, Марселі, Ліоні, Бордо, Сент-Етьєні, Ніцці та Нанті.

Збірна України з футболу вперше візьме участь в Олімпіаді. Підопічні Ротаня зіграють у групі B проти Аргентини, Марокко та Іраку. До плейоф вийдуть дві найкращі команди з кожної групи.

Згідно з регламентом, у футбольному турнірі Олімпіади можуть взяти участь гравці, народжені після 1 січня 2001 року. Кожна команда може заявити лише трьох гравців старших цього віку.

Також читайте: Збірна України на Євро-2024: Розклад матчів та надії на успіх