Олімпіада-2024 (Фото: google)

Олімпіада – 2024 (Фото: google)

Паризька Олімпіада добігла кінця. В останній день змагань було вручено більше десятка комплектів медалей.

Підсумки дня та підсумкове місце команд у медальному заліку читайте нижче у статті.

Збірна Данії з гандболу здобула перемогу у вирішальному матчі чоловічого турніру. Команда Миколи Якобсена впевнено перемогла Німеччину (39:26). Найрезультативнішим у складі данців став Матіас Гідсель (11 голів).

Борець Муразі Мчедлідзе не зумів поповнити скарбницю збірної України. Він програв боротьбу за бронзові медалі у вільній боротьбі. Українець потрапив у шорт-лист на медаль через свої втішні поєдинки.

США виграли жіночий баскетбольний турнір. Американці здобули драматичну перемогу над господарями. Французькі баскетболісти зробили двоочковий кидок у сирену, але відстали від США на одне очко.

Інші фінали в одну лінію

• Сіфан Хассан з Нідерландів перемогла у жіночому марафоні
  • Угорська легкоатлетка Мішель Гуйяш здобула перемогу в сучасному п’ятиборстві
  • Котаро Кійоока з Японії завоював золото у вільній боротьбі (до 65 кг)
  • Бахрейнський борець вільного стилю Ахмед Тажудінов завоював золоту медаль у категорії до 97 кг
  • Китаєць Лі Веньвень тріумфував у важкій атлетиці (+81 кг)
  • Еллесс Ендрюс з Нової Зеландії виграв велоспринт
  • Збірна Сербії виграла чоловічий турнір з водного поло
  • Американська велогонщиця Дженніфер Валенте виграла золото в омніумі
  • Жіноча збірна Італії виграла волейбольний турнір
  • Нідерландець Гаррі Лаврейсен виграв велогонку (кейрін)
  • Японська борчиня Юка Кагамі здобула перемогу в категорії до 76 кг

Збірна США здобула перемогу в командному медальному заліку на Олімпійських іграх-2024. Американські спортсмени завоювали 40 золотих, 44 срібні та 42 бронзові медалі. Китай був другим за кількістю інших медалей, завоювавши ті ж 40 золотих. Замикає трійку лідерів Японія з 20 золотими медалями.

Олімпіада-2024 (Фото: РБК-Україна)

Україна завершила Олімпіаду на 22-му місці. Загалом українські спортсмени здобули 12 медалей. Золото здобули чотири фехтувальники на шаблях (Ольга Харлан, Юлія Бакастова, Олена Кравацька та Аліна Комащук), стрибунка у висоту Ярослава Магучіх та боксер Олександр Хижняк.