Огляд матчу Україна - Польща: другий товариський матч перед Євро-2024 (відео)
Огляд матчу Україна – Польща

Команда Сергія Реброва зазнала поразки від польської збірної, пропустивши три голи і відповівши лише одним.

Збірна України програла товариський матч Польщі з рахунком 3:1 у рамках підготовки до Євро-2024. Матч пройшов на Національному стадіоні у Варшаві.

Поляки відкрили рахунок на 11-й хвилині завдяки удару Себастьяна Валукєвича після кутового. На 16-й хвилині Пйотр Зєлінські подвоїв перевагу своєї команди, забивши з лівого кута штрафного майданчика.

Третій гол поляків забив Тарас Романчук на 30-й хвилині ударом головою після подачі з кутового. Українці змогли відповісти лише один раз – Артем Довбик відзначився голом на 41-й хвилині, завершивши атаку після передачі від Руслана Малиновського.

У другому таймі обидві команди мали кілька гольових моментів, але жодна з них не змогла їх реалізувати. Таким чином, матч завершився перемогою Польщі з рахунком 3:1.

Це був другий товариський матч збірної України у підготовці до Євро-2024. У попередньому матчі українці зіграли внічию з Німеччиною 3 червня у Нюрнберзі (0:0).

Наступний товариський матч українці зіграють проти Молдови 11 червня у Кишиневі. Польська збірна 10 червня проведе спаринг із Туреччиною у Варшаві.

Матчі фінального турніру Євро-2024 відбудуться у Німеччині з 14 червня до 14 липня. Збірна України змагатиметься у групі E проти Румунії, Словаччини та Бельгії. Польська команда буде грати у групі D проти Нідерландів, Австрії та Франції.