Огляд матчу Швейцарія - Шотландія
Огляд матчу Швейцарія – Шотландія

Джердан Шакірі своїм голом допоміг швейцарській команді уникнути першої поразки на турнірі.

Збірні Шотландії та Швейцарії зіграли внічию у другому турі групи A Євро-2024. Матч у Кельні завершився з рахунком 1:1.

Рахунок на 13-й хвилині відкрив Скотт Мактоміней, забивши за Шотландію.

На 26-й хвилині Швейцарія зрівняла рахунок завдяки чудовому удару Джердана Шакірі у ближню “дев’ятку”.

Цей гол став для Шакірі унікальним досягненням – він став єдиним європейцем, який забивав на кожному з останніх шести головних міжнародних турнірів (ЧС-2014, Євро-2016, ЧС-2018, Євро-2020, ЧС-2022 та Євро-2024).

На 33-й хвилині Швейцарія мала шанс вийти вперед, але гол Дана Ндоє було скасовано через офсайд.

На 83-й хвилині арбітр не зарахував м’яч Бреля Емболо у ворота шотландців також через офсайд. В результаті команди розійшлися миром, поділивши очки.

Нагадаємо, що у першому турі Шотландія програла Німеччині з рахунком 1:5, а Швейцарія перемогла Угорщину 3:1.

Швейцарія з 4 очками займає друге місце в групі A. Шотландія з одним балом перебуває на третій позиції. Лідирує Німеччина з 6 очками, оформивши вихід до плейоф після перемоги над Угорщиною (2:0), яка не має очок.

У заключному турі групового етапу Німеччина зіграє зі Швейцарією, а Угорщина зустрінеться з Шотландією. Обидва матчі відбудуться 23 червня, початок – о 22:00 за київським часом.