Євро-2024: Німеччина – Швейцарія

Обидві команди продовжать боротьбу в плейоф Євро-2024.

Збірні Німеччини та Швейцарії зіграли внічию у фінальному матчі групи A Євро-2024. Поєдинок на “Франкфурт Арені” у Франкфурті завершився з рахунком 1:1.

Німеччина – Швейцарія. Відео огляд матчу

Команда Юліана Нагельсманна могла відкрити рахунок на 17-й хвилині, але після перегляду VAR гол Роберта Андріха було скасовано через порушення правил Джамалом Мусіалою у штрафному майданчику.

На 28-й хвилині швейцарська команда повела в рахунку завдяки точному удару Дана Ндоє під поперечину після навісу з лівого флангу від Ремо Фройлера.

Однак команда Мурата Якіна не змогла втримати перемогу. На 90+2-й хвилині Ніклас Фюллькруг зрівняв рахунок ударом головою після подачі Давіда Раума з лівого флангу.

Завдяки цій нічиїй Німеччина (7 очок) посіла перше місце у групі A. Швейцарія (5 очок) також вийшла до плейоф, посівши друге місце.

В іншому матчі третього туру групи A збірна Угорщини перемогла Шотландію з рахунком 1:0.

Угорщина (3 очки) завершила груповий етап на третьому місці та має шанси вийти до 1/8 фіналу як одна з чотирьох найкращих команд, що посіли треті місця у своїх групах. Шотландія (1 очко) фінішувала останньою та вилетіла з турніру.