Німеччина розгромила Шотландію

Другий тайм шотландці провели в меншості.

Збірна Німеччини блискуче обіграла національну команду Шотландії у стартовому матчі Євро-2024. Гра на “Альянц Арені” у Мюнхені закінчилася з рахунком 5:1.

Господарі чемпіонату Європи забезпечили собі перемогу ще в першій половині гри, тричі забивши у ворота суперників.

На 10-й хвилині рахунок відкрив Флоріан Вірц. Гравець леверкузенського “Баєра” забив ударом з-за меж штрафного після передачі Йозуа Кімміха з правого флангу.

Цей гол зробив Вірца наймолодшим автором голу в історії збірної Німеччини на чемпіонатах Європи. Він забив у віці 21 року та 42 днів, побивши рекорд Кая Гаверца.

На 19-й хвилині команда Юліана Нагельсманна подвоїла перевагу – Джамал Мусіала забив під поперечину після пасу від Гаверца.

Наприкінці першого тайму німці втретє вразили ворота. Захисник Шотландії Раян Портеус у своєму штрафному майданчику фолив на Ілкаї Гюндогані – арбітр після перегляду VAR призначив пенальті і показав червону картку. Гаверц впевнено реалізував 11-метровий удар.

У другому таймі Німеччина використала чисельну перевагу та забила четвертий м’яч. На 68-й хвилині Ніклас Фюллькруг, який лише п’ять хвилин тому вийшов на заміну, забив у дальній кут з меж штрафного.

На 76-й хвилині Фюллькруг був близький до дублю, але його гол не зарахували через офсайд.

Під кінець матчу команда Стіва Кларка зуміла забити гол престижу. На 87-й хвилині м’яч після подачі зі штрафного від Антоніо Рюдігера влучив у сітку воріт Мануеля Ноєра.

Проте останнє слово в матчі залишилось за господарями турніру. На 90+3-й хвилині Емре Джан отримав пас від Томаса Мюллера і точно пробив під праву стійку.

Як Німеччина розгромила Шотландію, Відео

Окрім Німеччини та Шотландії, у групі А також виступатимуть Угорщина та Швейцарія, які зіграють свій перший матч у суботу, 15 червня, о 16:00 за київським часом.

До 1/8 фіналу пройдуть дві найкращі збірні кожної групи, а також чотири найкращі команди з третіх місць.

Також читайте: Євро-2024: Міста та стадіони чемпіонату з футболу