Німеччина - Данія. Огляд матчу
Німеччина – Данія: Огляд матчу

Команда під керівництвом Юліана Нагельсманна пройшла до чвертьфіналу домашнього Євро-2024.

Збірна Німеччини перемогла Данію в поєдинку 1/8 фіналу Євро-2024. Матч, що відбувся на стадіоні “Сігнал Ідуна Парк” у Дортмунді, завершився з рахунком 2:0.

З перших хвилин господарі поля контролювали гру та створили безліч моментів, але голкіпер Данії Каспер Шмайхель чудово відбивав удари.

На 4-й хвилині Ніко Шлоттербек забив головою після кутового, але гол було скасовано після втручання VAR через порушення правил Йозуа Кімміха в штрафному майданчику суперника.

На 36-й хвилині матч призупинили через аномальну погоду: сильний дощ, блискавки та град. Арбітр вказав командам піти до підтрибунного приміщення.

Перерва тривала близько 25 хвилин, після чого матч відновився, але до кінця першого тайму жодна з команд не забила.

У другому таймі, на 48-й хвилині, Данія відзначилася голом, але він був скасований через офсайд після перегляду VAR.

На 53-й хвилині Німеччина нарешті відкрила рахунок. Після навісу Давіда Раума м’яч влучив у руку Андерсена, і арбітр призначив пенальті, який реалізував Кай Гаверц.

На 68-й хвилині Джамал Мусіала подвоїв перевагу Німеччини, забивши після довгої передачі від Шлоттербека.

У додатковий час Німеччина могла збільшити рахунок, але гол Флоріана Вірца був скасований через офсайд після перевірки VAR.

У чвертьфіналі Євро-2024 Німеччина зустрінеться з переможцем матчу 1/8 фіналу між Іспанією та Грузією, який відбудеться у неділю, 30 червня.