Євро-2024: Нідерланди розгромили Румунію

В 1/4 фіналу “Ораньє” зустрінуться з Туреччиною.

Національна збірна Нідерландів розгромила Румунію у матчі 1/8 фіналу Євро-2024 з футболу. Гра, що проходила на “Альянц Арені” у Мюнхені, завершилася з рахунком 3:0 на користь нідерландців.

Під керівництвом Рональда Кумана, Нідерланди вийшли вперед на 20-й хвилині матчу – Коді Гакпо отримав передачу від Хаві Сімонса на лівому фланзі штрафного майданчика і точно пробив у ближній кут.

Команди пішли на перерву з мінімальною перевагою “Помаранчевих” у рахунку. У другому таймі Гакпо міг оформити дубль, але його гол на 63-й хвилині був скасований після перегляду відеоповтору (VAR) через офсайд.

Проте наприкінці матчу Нідерланди змогли реалізувати свою тотальну перевагу на полі у забиті м’ячі. На 83-й хвилині Гакпо продавив Раду Дрегушина на лівому фланзі штрафного і віддав пас у центр на Доніелла Малена, який розстріляв порожні ворота.

У компенсований час, на 90+3-й хвилині, “Ораньє” довели справу до розгрому. Мален оформив дубль, завершивши сольний прохід від власної половини поля до штрафного майданчика румунів і точно пробив у ближній кут.

Нідерланди розгромили Румунію. Відео кращих моментів:

У чвертьфіналі Євро-2024 Нідерланди зустрінуться з Туреччиною, яка також перемогла свого суперника – збірну Австрії.