Манчестерське дербі
Манчестерське дербі (фото з соцмереж)

У центральному матчі 27-го туру англійської Прем’єр-ліги (АПЛ), “Манчестер Сіті” здійснив захоплюючий камбек, обігравши свого місцевого суперника “Манчестер Юнайтед” з рахунком 3:1 на стадіоні “Етіхад”. Матч приніс багато емоцій та непередбачуваних моментів перед шанувальниками обох команд.

Відео огляд матчу “Манчестер Сіті” – “Манчестер Юнайтед”

Манчестерське дербі – відео моментів

На початку зустрічі “Червоні дияволи” вийшли вперед на 8-й хвилині завдяки вражаючому голу Маркуса Рашфорда, який розігрався із штрафного майданчика.

Проте, у другому таймі “Манчестер Сіті” взяв ініціативу в свої руки. Філ Фоден відзначився дублем, вирівнявши рахунок на 56-й хвилині та вивівши свою команду вперед на 80-й хвилині після вдалого пострілу.

На завершальній хвилині матчу, Ерлінг Голанд поставив крапку у цій зустрічі, забивши третій гол для “Манчестер Сіті” на 90+1-й хвилині.

Завдяки цій перемозі, “Манчестер Сіті” зберігає друге місце в турнірній таблиці АПЛ, відстаючи лише на один бал від лідера “Ліверпуля”. З іншого боку, “Манчестер Юнайтед” залишається на шостій позиції зі 44 очками.

У наступному турі “Манчестер Сіті” вирушає на виїзд до “Ліверпуля” 10 березня, тоді як “Манчестер Юнайтед” прийматиме “Евертон” у день раніше на своєму стадіоні “Олд Траффорд”.

Манчестерське дербі завжди викликає великий інтерес та неймовірні емоції серед вболівальників обох команд, а сьогоднішній матч не розчарував і прикрасив футбольний світ своєю напруженістю та захоплюючим грою. Також читайте цікаві матеріали на тему “футбольні трансфери всі новини” на сайті Топові Новини.