Ліверпуль виграв Кубок англійської ліги
Ліверпуль виграв Кубок англійської ліги (фото з соцмереж)

У фінальному матчі Кубка англійської ліги 2023/24 “Ліверпуль” здолав “Челсі” з рахунком 1:0 у екстратаймах, забезпечивши собі трофей та статус володаря цього престижного трофею. Гол, який приніс перемогу “мерсисайдцям”, був забитий Вірджилом ван Дейком на 118-й хвилині після подачі з кутового. Також читайте інші цікаві новини про футбол сьогодні на сайті Топові Новини.

Хоча основний час матчу пройшов безгольово, обидві команди мали свої моменти. “Челсі” виявився близьким до забиття гола у першому таймі, коли Рахім Стерлінг вразив ворота “Ліверпуля” після передачі Ніколаса Джексона. Однак гол був скасований VAR через офсайд.

У другому таймі ролі помінялися, і “Ліверпуль” також ставав близьким до гола. На 60-й хвилині Вірджил Ван Дейк вдало головою замкнув подачу з флангу, але VAR знову скасував гол через офсайд.

Після основного часу на поле вийшов українець Михайло Мудрик, який замінив Джексона на 90-й хвилині. Протягом екстратаймів грали на межі, але “Ліверпуль” врешті-решт забив переможний гол на 118-й хвилині.

Це вже десятий трофей Кубка англійської ліги для “мерсисайдців”, що став рекордним результатом. Раніше “Ліверпуль” триумфував у цьому турнірі у 1981, 1982, 1983, 1984, 1995, 2001, 2003, 2012 та 2022 роках.

Наприкінці гри обидві команди залишались під враженням від напруженості та інтенсивності матчу. Обидві сторони показали велику боротьбу та професіоналізм, але “Ліверпуль” виявився трохи вдалішим у фінальних моментах, що врешті-решт визначило результат цього захопливого протистояння.

Кубок англійської ліги 2023/24 став ще одним визначним досягненням для “Ліверпуля”, підкреслюючи їхню силу та непереможність в англійському футболі.