Ліверпуль - Челсі
Ліверпуль – Челсі (фото з соцмереж)

“Челсі” зазнав сенсаційної розгромної поразки від “Ліверпуля” у матчі 22-го туру АПЛ на стадіоні “Енфілд” у Ліверпулі, завершивши поєдинок із рахунком 4:1. Також читайте й інші цікаві матеріали на тему “новини спорту футбол“.

Відео огляд матчу Ліверпуль – Челсі

Перший тайм

У першому таймі підопічні Юргена Клоппа створили собі комфортний гандикап. На 23-й хвилині Діогу Жота вивів “червоних” вперед, а на 39-й хвилині Коннор Бредлі подвоїв перевагу. Дарвін Нуньєс мав можливість забити з пенальті, але не використав цей шанс.

Другий тайм

На перерві головний тренер “Челсі” Маурісіо Почеттіно вніс потрійну заміну, включаючи вийшовшого на поле Михайла Мудрика. Українець на 51-й хвилині отримав великий момент, але його удар виявився надто високим.

На 65-й хвилині “Ліверпуль” завершив справу до розгрому, коли Домінік Собослай точно вразив ворота. Хоча Крістофер Нкунку забив гол для “Челсі” на 71-й хвилині, Луїс Діас знову розширив перевагу “Ліверпуля” на 79-й хвилині.

Ліверпуль — Челсі: Підсумок матчу

Після цього матчу “Ліверпуль” з 51 очком лідирує в АПЛ, випереджаючи “Манчестер Сіті” на 5 балів. “Челсі” знаходиться на 10-му місці з 31 пунктом.

У наступному турі “Ліверпуль” зіграє з “Арсеналом”, а “Челсі” прийме “Вулвергемптон” 4 лютого. Ситуація в турнірній таблиці залишається напруженою для “синіх”, і фанати сподіваються на кращі результати у наступних поєдинках.