Епічна перемога Арсеналу над Челсі

У перенесеному матчі 29-го туру Англійської Прем’єр-ліги на стадіоні “Емірейтс” у Лондоні відбулось захоплююче протистояння між “Арсеналом” та “Челсі“, яке перетворилося на справжнє шоу з футболу. Гравці “канонірів” розтрощили своїх суперників з “пенсіонерів” з розгромним рахунком 5:0.

Перший удар “Арсеналу” відбувся вже на четвертій хвилині, коли Леандро Троссард відзначився голом, встановлюючи перевагу для своєї команди.

Відео: Епічна перемога Арсеналу над Челсі

У другому таймі “каноніри” розгорнули повний розмах своєї гри і завдали “Челсі” ще чотирьох ударів. Дубль оформив Бен Вайт у 52-й та 70-й хвилинах, а Кай Гаверц забив двічі у 57-й та 65-й хвилинах.

Українець Олександр Зінченко вийшов на поле на 72-й хвилині, замінивши Такехіро Томіясу. Тим часом, Михайло Мудрик, який стартував у матчі в стартовому складі “Челсі”, відіграв 66 хвилин, після чого був замінений на Рахіма Стерлінга.

Ця перемога стала найбільш розгромною у історії протистояння між “Арсеналом” та “Челсі”. Попередній рекорд був встановлений ще у 1930 році з рахунком 5:1.

“Арсенал” (77 очок) тепер очолює турнірну таблицю АПЛ, випереджаючи “Ліверпуль” на три бали, хоча у “червоних” є матч у запасі. “Манчестер Сіті” також має шанси на чемпіонство, знаходячись на другому місці з 73 балами та двома матчами в запасі.

З свого боку, “Челсі” (47 очок) залишається на дев’ятій позиції в турнірній таблиці.

У наступному турі “Арсенал” зіграє у дербі проти “Тоттенгема”, а “Челсі” вирушить у відвідування до “Астон Вілли”. Чекаємо на нові захоплюючі поєдинки і неймовірні емоції від наших улюблених команд!