Довбик зробив хет-трик
Довбик зробив хет-трик у Ла Лізі!

Артем Довбик забив тричі у ворота “Гранади”, повернувшись на вершину списку бомбардирів чемпіонату Іспанії.

Українці Артем Довбик та Віктор Циганков допомоглиЖироні” розгромити “Гранаду” з рахунком 7:0 у фінальному турі Ла Ліги.

Наші співвітчизники показали фантастичну гру, взявши участь у всіх семи голах своєї команди. Довбик оформив хет-трик, а Циганков – дубль, до того ж обидва зробили по одному асисту.

Команда Мічела відкрила рахунок на 30-й хвилині завдяки голу Еріка Гарсії після подачі Циганкова з лівого флангу.

Через три хвилини господарі поля подвоїли свою перевагу: Циганков забив у ближній кут після пасу від Мігеля Гутьєрреса.

Відео кращих моментів гри:

Під кінець першого тайму “Жирона” зробила рахунок 3:0 завдяки пенальті, яке реалізував Довбик на 44-й хвилині.

У другому таймі “Жирона” продовжила домінувати. На 54-й хвилині Циганков зробив дубль, забивши з близької відстані після передачі від Савіо.

Одразу після цього Циганкова замінив Крістіан Стуані. На 75-й хвилині він асистував Довбику, який забив під дальню стійку.

На 61-й хвилині “Гранада” залишилася в меншості через вилучення Факундо Пельїстрі.

Через три хвилини Довбик допоміг Стуані забити, віддавши точний пас головою.

На останній хвилині основного часу Довбик реалізував пенальті, перетворивши свій дубль на хет-трик. Це був його 24-й гол цього сезону Ла Ліги.

Довбик завдяки хет-трику знову став лідером гонки бомбардирів Примери, обійшовши Александера Серлота з “Вільярреала”, у якого 23 голи. Чи виграє українець трофей Пічічі, дізнаємося після останнього туру.

Цього сезону Примери Довбик і Циганков разом зробили 47 результативних дій: Довбик забив 24 голи та зробив 8 асистів, а Циганков забив 8 голів та віддав 7 асистів.

Команда Мічела, набравши 81 очко, завершила сезон на третьому місці в Ла Лізі, здобувши бронзові медалі вперше в історії клубу. Наступного сезону “Жирона” дебютує в Лізі чемпіонів.

“Гранада”, з 21 очком, завершила сезон на 19-й позиції та наступного року виступатиме у Сегунді.

Також читайте: Збірна України на Євро-2024: Розклад матчів та надії на успіх