Даяна Ястремська здобула яскраву перемогу

Українська тенісистка Даяна Ястремська продемонструвала вражаючий камбек, після програшу першого сету зуміла відновити свою гру та вийти до третього кола турніру WTA 1000 в Мадриді.

23-річна спортсменка з Одеси, яка наразі займає 34-е місце у світовому рейтингу, розпочала свій похід на цьому турнірі з другого раунду, де зустрілася з колумбійкою Емільяною Аранго, яка займає 121-е місце у рейтингу WTA.

Матч тривав 2 години і 30 хвилин, і він був напруженим та емоційним для обох тенісисток. Перший сет завершився з різким програшем Ястремської з рахунком 0:6, проте у наступних двох сетах вона виявила вольові якості та зуміла здійснити розгорнутий камбек, вигравши їх з рахунком 7:5, 6:4 відповідно.

Під час поєдинку Даяна показала сильну гру, використавши 7 з 16 можливих брейкпойнтів, та, хоча зробила 5 подвійних помилок у подачах, все ж двічі виручила себе з навиліту.

Цей успішний вихід до 1/16 фіналу став особистим рекордом Ястремської на турнірі в Мадриді. До цього вона тричі виступала на цьому турнірі, але ніколи не здобувала доступу до третього раунду.

У наступному етапі змагань Ястремська зійдеться з переможницею поєдинку між третьою ракеткою світу, американкою Корі Гауфф, та нідерландкою Аранчею Рус. Яка займає 47-е місце у рейтингу WTA.

Варто зазначити, що раніше з турніру в Мадриді вилетіли українки Леся Цуренко та Еліна Світоліна. Проте, нашу країну на цих змаганнях також представлять Марта Костюк і Ангеліна Калініна. Які виступлять у другому раунді в п’ятницю, 26 квітня.

Які шанси у збірної України на Євро 2024?