У 12-му турі Прем’єр-ліги “Манчестер Сіті” зіграв внічию з “Челсі” – 4:4.

Перед перервою команди обмінялися голами: у гостей Ерлінг Холланд забив пенальті після того, як на ньому сфолив Марк Кукурельї, у господарів після подачі Тіаго Сілви з кутового гол забив Рахім Стерлінг після навісу Ріса Джеймса. Після стандарту Мануель Аканджі зрівняв рахунок.

На початку другого тайму Голанд забила другий гол. На 64-й хвилині на сцену вийшов українець Михайло Мудрик, який через три хвилини брав участь у гольовій атаці, в результаті Едерсон не зумів відбити удар Коннора Галлагера, а Ніколас Джексон забив підсумковий гол —3:3.

На 86-й хвилині вилучення Тіаго Сілви після удару Родрі завдало проблем Роберто Санчесу. У компенсований час Коул Палмер реалізував пенальті, щоб зрівняти рахунок.

Підсумкова нічия не дозволила “Манчестер Сіті” відірватися від “Ліверпуля” та “Арсеналу”, а команда Гвардіоли випередила переслідувачів лише на одне очко. “Челсі” забив 8 голів у двох матчах поспіль проти лідера АПЛ та залишається на десятому місці з 16 очками.

У наступному турі “Манчестер Сіті” 25 листопада вдома зустрінеться з “Ліверпулем”, а “сині” зустрінуться з “Ньюкаслом” на виїзді.