Челсі сенсаційно програв Мідлсбро у Кубку Ліги Англії з рахунком 1:0
Челсі сенсаційно програв Мідлсбро (фото з Google)

Спритність та Дисципліна: “Боро” Здивували “Синіх” на Власному Полі

В епічному протистоянні Кубка Англійської Ліги “Мідлсбро” виграли з рахунком 1:0, посилюючи надії на фінальний вихід і роблячи шанувальників “Челсі” хвилюватися. Підопічні Маурісіо Почеттіно стали свідками відмінної гри опонента вперше на “Ріверсайд”. Дивіться інші топові матеріали на тему “новини спорту футбол“.

Перед початком матчу тренер “Челсі” застерігав свою команду від недооцінки “Боро”, але ці настанови сині не врахували. Заслуговано “Боро” взяли перевагу, демонструючи високий рівень реалізації та дисципліни в обороні.

Бездоганний “Боро” та Блідий “Челсі” у Першому Таймі

На полі “Ріверсайд” команда Маурісіо Почеттіно зіткнулася із завданням грати вперше не на “Стемфорд Брідж”, а на полі опонента. Тренер попереджав про важливість утримання концентрації, але “сині” виглядали втомлено та неспроможно в першому таймі.

Хоча і у команди Майкла Карріка теж були проблеми через травми, “Мідлсбро” відзначились відмінними атаками, зокрема забитим голом від Гакні. Втім, “Челсі” втратили двох гравців через травми – Латте Лата та Банґура.

Шанси для “Челсі” та Хет-Трик, якого Не Вийшло

Відмітимо можливості для “Челсі” у першому таймі, зокрема у виконанні Палмера. Проте, сині не змогли врятувати перший тайм від блідості.

У другому таймі “Челсі” грав жвавіше, але “Боро” утримали свою перевагу. Після виходу на поле Мудрика та Брої, гравців, яких очікували у стартовому складі, ситуація не змінилась. Українець Мудрик вражав лише одним ударом, а ситуація залишалась невигідною для “синіх”.

Завершення і Шанси на Реванш

Завдяки чудовому виступу на власному полі, “Мідлсбро” заслужено здобули перемогу. Проте, історія ще не завершилась. Матч-відповідь на “Стемфорд Брідж” через 2 тижні обіцяє бути захопливим. “Боро” має що обороняти, а “Челсі” – шанс виправити ситуацію.

Вразливість “Челсі” перед низьким блоком опонента стала проблемою, яку потрібно вирішити. Чи зможе команда Почеттіно виправити ситуацію вдома і вийти до фіналу? Залишимо це питання відкритим, адже Кубок Ліги обіцяє ще багато емоцій та несподіванок.