Англія здолала Словаччину
Євро-2024: Англія здолала Словаччину

Команда під керівництвом Гарета Саутгейта була на межі вильоту з турніру, але врятувалася завдяки шикарному голу Джуда Беллінгема на 90+5-й хвилині.

Національна збірна Англії перемогла команду Словаччини в матчі 1/8 фіналу Євро-2024. Поєдинок на “Арені АуфШальке” у Гельзенкірхені завершився з рахунком 2:1 після екстратаймів.

Словаччина відкрила рахунок у середині першого тайму. На 25-й хвилині Іван Шранц, після передачі Давіда Стрелеца, вийшов один на один з Джорданом Пікфордом і відправив м’яч повз англійського голкіпера.

У першому таймі команда Саутгейта не змогла створити серйозних загроз біля воріт суперника, але одразу після перерви мала шанс відігратися. На 50-й хвилині Філ Фоден з близької відстані забив після прострілу з лівого флангу від Кірана Тріпп’єра, але після перегляду VAR арбітр зафіксував офсайд.

Англійці продовжували володіти м’ячем, але зрівняти рахунок не вдавалося. Дуже близьким до забитого м’яча на 81-й хвилині був Деклан Райс, але його дальній удар потрапив у стійку.

Лише у компенсований час, на 90+5-й хвилині, англійцям вдалося зрівняти рахунок і перевести гру до екстратаймів. Після вкидання ауту до штрафного словаків і скидання головою від Марка Гехі, розкішним ударом у падінні через себе м’яч у ворота відправив Джуд Беллінгем.

На старті першого екстратайму Англія знову забила. На 91-й хвилині Мартін Дубравка вибив м’яч після навісу з кутового, Еберечі Езе невдало пробив злету, після чого Айвен Тоні головою скинув м’яч на Гаррі Кейна, який головою відправив м’яч у ворота.

Англія здолала Словаччину, відео моментів

Пропустивши другий м’яч, підопічні Франческо Кальцони великими силами пішли вперед і неодноразово завантажували м’яч до штрафного майданчика англійців. Але забити гол і перевести гру до серії пенальті не змогли.

У чвертьфіналі Євро-2024 Англія зіграє зі збірною Швейцарії, яка в 1/8 фіналу перемогла Італію з рахунком 2:0.