Реал з Луніним зіграв унічию
Реал з Луніним зіграв унічию у Лізі Чемпіонів (фото з соцмереж)

У захоплюючому поєдинку на Стадіоні “Сантьяго Бернабеу” в Мадриді, “Реал” з Луніним у складі протистояв “РБ Лейпцигу” у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Поєдинок завершився з рахунком 1:1, але “Королівський клуб” зміг утримати перевагу з першого матчу та вийшов до чвертьфіналу турніру. Більше про новини футболу читайте на сайті Топові Новини.

Перший тайм: Міцна оборона

Перший тайм гри минув без голів, проте обидва колективи демонстрували високий рівень гри в обороні. “Реал” з Луніним на воротах показував стійкість, а “РБ Лейпциг” намагався атакувати, але безуспішно.

Другий тайм: Емоції та голи

У середині другого тайму “Реал” вийшов вперед завдяки голу Вінісіуса Жуніора на 65-й хвилині, але “РБ Лейпциг” швидко відповів голом Віллі Орбана на 68-й хвилині. Обидва колективи намагалися забити переможний гол, але матч завершився нічиєю з рахунком 1:1.

Підсумок та чвертьфінали

Благодаря мінімальній перевазі, “Реал” з Луніним вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, перемігши “РБ Лейпциг” з рахунком 2:1 за два матчі. Український голкіпер Андрій Лунін продемонстрував високий рівень гри, здійснивши три сейви.

Огляд подій

Жеребкування чвертьфіналу та півфіналу Ліги чемпіонів відбудеться 15 березня. Фінал турніру заплановано на 1 червня на стадіоні “Вемблі” в Лондоні.

Мадридський “Реал” продовжує свій шлях до тріумфу в Лізі чемпіонів, а український голкіпер Андрій Лунін грає важливу роль у цьому успіху.