Баварія - Лаціо
Ліга Чемпіонів: Баварія – Лаціо (фото з соцмереж)

У цьому захоплюючому поєдинку Ліги чемпіонів Баварія протистояла Лаціо в матчі-відповіді 1/8 фіналу турніру. Після поразки в першому матчі, Баварія мала важку задачу, але завдяки дублю Гаррі Кейна і голу Томаса Мюллера вони вразливо перемогли з рахунком 3:0. Читайте цікаві новини про футбол на сайті Топові Новини.

Відео важливих моментів матчу Баварії проти Лаціо

Важка місія для Баварії

Після поразки в першому матчі Ліги чемпіонів, Баварія стояла перед завданням відновити перевагу на своєму полі. Суперник був непростий – Лаціо, який показав себе сильним у першій зустрічі.

Дубль Кейна і гол Мюллера

Баварія розпочала матч з великою енергією, атакуючи ворота Лаціо. Вже у першому таймі Гаррі Кейн відкрив рахунок, забивши гол після гарної комбінації з Сане. Перед перервою Томас Мюллер подвоїв перевагу “Баварії”, використовуючи навіс Горецки. У другому таймі Кейн знову вразив ворота Лаціо, забивши свій другий гол у матчі, зробивши рахунок 3:0 на користь Баварії.

Матч був випробуванням для обох команд, і вони показали справжній футбол на високому рівні. Гаррі Кейн був заслужено визнаний героєм матчу за свої два голи, а Баварія продовжила свій шлях у Лізі чемпіонів.

Підсумок матчу

Баварія вражаюче перемогла Лаціо з рахунком 3:0 у цьому захоплюючому матчі Ліги чемпіонів. За керівництвом Томаса Тухеля “Баварія” продемонструвала високий рівень гри та детермінацію на шляху до чвертьфіналу турніру.